Kidde 7CO

detektory plynov
Detekcia
teplotné

• , zakúpené v stavba-krbu-svojpomocne.sk

Páči sa mi vzhľad aj jednoduché použitie. V ponuke som však chápala, že mi príde set, teda okrem detektora CO aj hlásič požiaru, ten tam však priložený nebol, z toho som bola sklamaná.

• , zakúpené v Hlasice-detektory.sk

• záruka 10 rokov
    • kvalitná značka

určite odporúčam pre ochranu pred CO

Typ
detektory plynov
Detekcia
teplotné

detektor oxidu uhoľnatého • elektrochemická technológia druhej generácie s deionizovaným vodným elektrolytom • testuje každú sekundu • odolný voči vlhkosti • LCD displej • tri 1,5 V alkalické batérie typu AA (súčasťou balenia) • kompaktné spracovanie • LED signalizácia • optické a akustické upozornenie (85 dB ) • funkcia Test/Reset a Peak/Level • inštalácia na stenu/plochý povrch

• , zakúpené v stavba-krbu-svojpomocne.sk

• , zakúpené v Hlasice-detektory.sk